Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ogólnopolski Turniej Karate w Strzałkowie

W sobotę, 2 października w Strzałkowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Silver Cup. Chęć uczestnictwa w turnieju zgłosiło 306 zawodników.

Organizatorem turnieju był Strzałkowski Klub Karate. Pierwotnie, impreza miała odbyć się w czerwcu br., ale ze względu na pandemię została przeniesiona. Jak się okazało, była to dobra decyzja, bo w nowym terminie, nie tylko udało się przeprowadzić zawody, ale przyciągnęły one do Strzałkowa ponad 300 młodych karateków z 28 klubów z całego kraju.

Turniej rozegrano w hali sportowej przy ul. Górnej, gdzie zawodnicy rywalizowali aż w 62 kategoriach. W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się gospodarze, zdobywając 28 krążków, w tym 8 złotych, 7 srebrnych i 13 brązowych. Na drugim miejscu uplasował się UKS Shodan Zduny, a na trzecim Klub Karate Do Shotokan Dragon Środa Wielkopolska.

Organizacja zawodów nie byłaby możliwa bez pomocy głównego sponsora – Gminy Strzałkowo. Za wsparcie organizatorzy dziękują również Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie i Ludowemu Bankowi Spółdzielczemu w Strzałkowie.

Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz