Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Ograli lidera

2:1 na wyjeździe Wartę Eremitę Dobrów w swoim ostatnim meczu przed przerwą zimową ograli piłkarze strzałkowskiego Polanina.

Wszystkie bramki padły po przerwie. Najpierw gospodarze wyszli na prowadzenie strzelając gola z rzutu karnego. Również z jedenastu metrów wyrównał Adrian Nadgrodkiewicz.

W 90 minucie wynik meczu ustalił Dawid Welter. -Na dzisiejszy mecz nastawiliśmy się przede wszystkim na grę z kontrataku i przyniosło to zamierzony efekt.

Już w pierwszej połowie, mimo przewagi gospodarzy, mieliśmy dwie bardzo dobre okazje do tego by wyjść na prowadzenie.

Po przerwie mecz się wyrównał, a dzięki solidnej grze w defensywie i wykorzystaniu stworzonych sytuacji zdobyliśmy trzy bardzo ważne punkty- komentuje trener Polanina, Wojciech Henke.