Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ola walczy z rakiem w USA. Ruszyła zbiórka na jej leczenie.

W sieci rozpoczęła się zbiórka środków na leczenie słupczanki, Oli Szczerby.

-Aleksandra to moja ukochana siostra i przyjaciółka . Amerykańscy lekarze zdiagnozowali u niej inwazyjnego raka mikrobrodawkowatego w stadium 2B, który jest bardzo rzadką postacią raka. Jest bardzo agresywny i bardzo szybko się rozprzestrzenia . Wymaga natychmiastowego leczenia rozpoczynając sesje chemioterapii. Niestety mimo, że ma bardzo dobre ubezpieczenie nie wszystko jest refundowane . Część kwoty za leczenie pokrywają nasi rodzice, ale dalsze leczenie jest kosztowne i potrzebujemy pomocy .

Olka od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, z wyróżnieniem skończyła studia na kierunku rachunkowości a w tym roku miała zdawać prestiżowy egzamin CPA by jeszcze podwyższyć swoje kwalifikacje jako księgowa.

Jeśli znasz Aleksandrę, to wiesz, że jest niezależną, pracowitą, bardzo mądrą, bardzo twardą osobą, o najczystszym sercu. Uwielbia ludzi, zaraża ich swoim uśmiechem i poczuciem humoru .

Dlatego w imieniu Oli , swoim, całej naszej rodziny i najbliższych przyjaciół prosimy o pomoc finansowa oraz modlitwę w jej intencji- czytamy na stronie zbiórki.

Link do niej znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz