Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Orkiestra szuka nowych ludzi

Słupecka orkiestra dęta szuka nowych muzyków i dziewcząt do grupy choreograficznej. Nabór to część projektu, który orkiestra zgłosiła w ramach budżetu obywatelskiego miasta. Pomysł muzyków zyskał najwięcej głosów mieszkańców i zostanie zrealizowany w przyszłym roku.

Projekt „Słupca miasto ukochane, przez orkiestrę promowane” zakłada wiele ciekawych propozycji. Przeprowadzone zostaną warsztaty muzyczne dla najmłodszych członków zespołu, ruszył też już nabór do orkiestry i grupy choreograficznej. Istnieje możliwość nauki gry m.in. na klarnecie, saksofonie, waltorni, trąbce, czy perkusji. Nauka i wypożyczenie sprzętu są bezpłatne. Zainteresowanie jest spore, pojawiły się już pierwsze chętne osoby. To jednak nie jedyne działania, które zostaną podjęte w ramach projektu.

Joanna Gajdzińska, prezes Orkiestry Dętej OSP Słupca

 

 

W ramach projektu zorganizowane zostaną również koncerty promujące miasto, odbędą się też dwie trasy koncertowe. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do orkiestry zapraszamy na próby, które odbywają się w każdy piątek od 17:30 w sali OSP przy ul. Ratajczaka.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz