Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Orlicy Starsi rozpoczęli halowe zmagania w Strzałkowie

W niedzielę w Strzałkowie został rozegrany ostatni turniej rozpoczynający cykl turniejów halowych dla dzieci i młodzieży.

– W tej odsłonie zobaczyliśmy drużynę Polanina Strzałkowo w kategorii Orlik Straszy pod kierownictwem Grzegorza Wysockiego który do współpracy zaprosił ekipę Słupczanki oraz SKP Słupca.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Tomasz Gałan zastępca wójta. Impreza rozegrana została systemem każdy z każdym przy podziale każdej z drużyn na dwa zespoły. Dało to oczywiście sporo minut gry dla wszystkich uczestników, co jest jednym z założeń tych sportowych zmagań.

Przypomnę, że rywalizacja rozgrywana jest pod okiem sędziego by przyswoić sobie, że zawodnik jest od gry a sędzia od pilnowania porządku. Na ten dzień rodzice dzieci z kategorii Orlika przygotowali słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy.

Był to pierwszy turniej orlika starszego, ale piąty turniej otwarcia wszystkich grup turniejowych i w tym momencie zakończyliśmy pierwszą kolejkę zmagań.

Już jutro przed nami pierwsza kolejka drugiej rundy, w której znów zobaczymy najmłodszą grupę turniejową, czyli żaka młodszego na którą już teraz serdecznie zapraszam – relacjonuje organizator zmagań, Krzysztof Stefański.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *