„Orły Sarnowskiego na fali”

Tempa nie zwalniają piłkarze z Zagórowa, którzy tym razem w wyjazdowym meczu pokonali Górnika Kłodawę 0:4. Tym samym odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu w ligowych rozgrywkach.

-Passa 7 wygranych z rzędu. W sobotnie popołudnie udaliśmy się na mecz do Kłodawy. Nasi rywale zajmowali 3 miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co my. Od początku narzuciliśmy swój styl gry i już w 7 minucie Tobiasz Wujek przejął piłkę na połowie rywali, minął dwóch obrońców i strzałem przy słupku otworzył wynik spotkania.

W 19 minucie Marcin Duryński wygrał górną piłkę, którą przejął Eryk Kopaczewski i strzałem obok bramkarza podwyższył wynik spotkania na 2:0. Do przerwy nic się nie zmieniło.

W drugiej połowie nasi rywale zaryzykowali i próbowali odrobić straty, jednak to my zadaliśmy trzeci cios. Po ładnej akcji w środku pola, prostopadłą piłkę dostał Bartosz Kuzak i w sytuacji sam na sam, zagrał do Wiktora Graczyka, który dopełnił formalności pakując piłkę do bramki.

To nie był koniec strzelania, w 60 minucie piłkę w środku pola przejął Eryk Kopaczewski, zagrał do Jakuba Leśniewicza a ten indywidualną akcją minął dwóch rywali i ustalił wynik spotkania na 4:0!

Tym samym przeskakujemy wczorajszych rywali w tabeli i tracimy już do drugiego miejsca tylko 2 punkty!-czytamy na stronie ZKS Orłów Zagórów.