Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Orzeł za mocny. Przegrana na zakończenie siatkarskiego sezonu w Słupcy.

Porażką 3:0 z Orłem Międzyrzecz ligowy sezon zakończyli siatkarze SPS Słupca.

W hali MOSiR nasz zespół zagrał o wszystko. Aby przedłużyć nadzieję na walkę o awans podopieczni Marka Jankowiaka musieli odnieść zwycięstwo. Mecz transmitowaliśmy dla Was na żywo.

 

 

Od początku rywale walczyli jak równy z równym, a na tablicy wyników co chwilę pojawiał się wynik remisowy. Goście co jakiś czas zdobywali jednak kilkupunktową przewagę. Było 7:11, czy 14:18, a ostatecznie Orzeł wygrał 21:25.

Rywale bardzo dobrze prezentowali się jeśli chodzi o zagrywkę. Zdecydowanie brakowało tego w słupeckim zespole, co w połączeniu ze słabym przyjęciem sprawiało sporo problemów zawodnikom SPS-u.

 

 

Drugi set był bardzo podobny. Od stanów 12:12, czy 18:18 doszło do emocjonującej końcówki i gry na przewagi. Nie obyło się też bez małej kontrowersji. Chodzi o powtórzoną decyzję sędziego po akcji w końcówce, w której to słupczanie wcześniej zdobyli punkt.

Po walce do końca ponownie z wygranej 30:28 cieszyli się jednak zawodnicy z Międzyrzecza, którzy tego dnia popełniali bardzo mało błędów, a wychodziło im niemal wszytko.

 

 

Ostatnia partia okazała się decydująca. Słupczanie wyraźnie spuścili z tonu, a rywale wygrali 19:25 i w całym meczu 0:3.

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz