Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Osiem drużyn powalczy o tytuł Mistrza SLHPN

6 listopada wystartuje kolejna edycja rozgrywek Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Do rywalizacji zgłosiło się osiem zespołów. Są to: Qźnia Talentu Słupca, Dream Team Brudzewo , Meble Mikołajczyk, Pawlo Słupca, Janowo OSP Kornaty, Zryw Cienin, JTCNW Team oraz Sparta Lądek.

Dokładny terminarz znajdziecie poniżej.

 

I Kolejka 06 .11.2022

14:00 Qźna Talentu – Sparta Lądek
14:35 Dream Team Brudzewo- Traversa Poznań
15:10 Meble Mikołajczyk –Zryw Cienin
15:45 Pawlo Słupca-Janowo OSP Kornaty

 

II Kolejka 13.11.2022

14:00 Sparta Lądek-Janowo OSP Kornaty
14:35 Zryw Cienin – Pawlo Słupca
15:10 Traversa Poznań -Meble Mikołajczyk
15:45 Qźnia Talentu-Dream Team Brudzewo

 

III Kolejka 20.11.2022

14:00 Janowo OSP Kornty-Zryw Cienin
14:35 Meble Mikołajczyk- Qźnia Talentu
15:10 Pawlo Słupca- Traversa Poznań
15:45 Dream Team Brudzewo-Sparta Lądek

 

IV Kolejka 27.11.2022

14:00 Dream Team Brudzewo-Meble Mikołajczyk
14:35 Traversa Poznań – Janowo OSP Kornaty
15:10 Qźnia Talentu-Pawlo Słupca
15:45 Sparta Lądek –Zryw Cienin

 

V Kolejka 4.12.2022

14:00 Meble Mikołajczyk –Sparta Lądek
14:35 Pawlo Słupca –Dream Team Brudzewo
15:10 Janowo OSP Kornaty- Qźnia Talentu
15:45 Zryw Cienin – Traversa Poznań

 

VI Kolejka 11.12.2022

14:00 Meble Mikołajczyk – Pawlo Słupca
14:35 Qźnia Talentu-Zryw Cienin
15:10 Dream Team Brudzewo-Janowo OSP Kornaty
15:45 Sparta Lądek – Traversa Poznań

 

VII Kolejka 18.12.2022

14:00 Pawlo Słupca – Sparta Lądek
14:35 Janowo OSP Kornaty-Meble Mikołajczyk
15:10 Zryw Cienin – Dream Team Brudzewo
15:45 Traversa Poznań – Qźnia Talentu

 

II Runda

VIII Kolejka 08 .01.2023

14:00 Qźna Talentu – Sparta Lądek
14:35 Dream Team Brudzewo- Traversa Poznań
15:10 Meble Mikołajczyk –Zryw Cienin
15:45 Pawlo Słupca-Janowo OSP Kornaty

 

IX Kolejka 15.01.2023

14:00 Sparta Lądek-Janowo OSP Kornaty
14:35 Zryw Cienin – Pawlo Słupca
15:10 Traversa Poznań -Meble Mikołajczyk
15:45 Qźnia Talentu-Dream Team Brudzewo

 

X Kolejka 22.01.2023

14:00 Janowo OSP Kornty-Zryw Cienin
14:35 Meble Mikołajczyk- Qźnia Talentu
15:10 Pawlo Słupca- Traversa Poznań
15:45 Dream Team Brudzewo-Sparta Lądek

 

XI Kolejka 29.01.2023

14:00 Dream Team Brudzewo-Meble Mikołajczyk
14:35 Traversa Poznań – Janowo OSP Kornaty
15:10 Qźnia Talentu-Pawlo Słupca
15:45 Sparta Lądek –Zryw Cienin

 

XII Kolejka 19.02.2023

14:00 Meble Mikołajczyk –Sparta Lądek
14:35 Pawlo Słupca –Dream Team Brudzewo
15:10 Janowo OSP Kornaty- Qźnia Talentu
15:45 Zryw Cienin – Traversa Poznań

 

XIII Kolejka 26.02.2023

14:00 Meble Mikołajczyk – Pawlo Słupca
14:35 Qźnia Talentu-Zryw Cienin
15:10 Dream Team Brudzewo-Janowo OSP Kornaty
15:45 Sparta Lądek – Traversa Poznań

 

XIV Kolejka (SOBOTA) 04.03.2023

14:00 Pawlo Słupca – Sparta Lądek
14:35 Janowo OSP Kornaty-Meble Mikołajczyk
15:10 Zryw Cienin – Dream Team Brudzewo
15:45 Traversa Poznań – Qźnia Talentu


Brak komentarzy

Dodaj komentarz