Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Oskarżają MOSiR o segregację sanitarną

Dużo kontrowersji wywołał jeden z plakatów dotyczący Akcji Zima zamieszczony na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.

Chodzi o wydarzenie organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem STK Grom i tak zwane dmuchańce. Oburzenie internautów wywołał zapis dotyczący korzystania z atrakcji bez ograniczeń dzieci z paszportami covidowymi, czyli zaszczepionych.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy krytykujących takie działanie. -Tego się po Was nie spodziewałam!!! Dzieci segregować!- pisze jednak z internautek. -Hańba.Jak możecie tak segregować dzieci Nie wstyd wam Dziecko z paszportem wejdzie a dziecko bez paszportu jako drugi sort- czytamy w innym komentarzu.

-Ale dzieci z paszportem covidowym też zarażają i chorują więc po co wchodzicie w ten bezprawny proceder? Zostanie tylko niesmak- dodaje inna komentująca. -Słupca moje miasto. Wstyd mi! Nie sądziłam że segregujecie mieszkańców! Przykre, że na tym traci akcja wspierania Tymka- pisze kolejna z internautek.

Jak tłumaczy dyrektor MOSiR Beata Nadgrodkiewicz zapis to efekt obowiązujących przepisów w całym kraju w świetle których obłożenie hali może wynieść 30%, czyli w tym wypadku 30 dzieci. Limit ten nie obowiązuje zaszczepionych, co oznacza, że w imprezie będzie mogło uczestniczyć więcej dzieci.

A Wy co myślicie o tej sytuacji?

 

Akcja Zima z Gromem i MOSiR-em


Najnowsze komentarze
 • Oczywiście wszyscy mogą zarażać ale jest taka różnica, że osoby zaszczepione mniej o ok. 30 %. Proszę poczytać naukowe czasopisma związane z medycyną.

  • Od kiedy tvp1 wydaje czasopisma naukowe? Tak, czytać, sluchać tylko to co na Wiekskiej nakazują… i nie mieć własnego zdania.
   Żenada.

   • Bardzo dobrze! Tak powinno być – nie szczepisz się to nie korzystasz. A jak się zarazisz to zapłać za swoje leczenie szpitalne bo miałeś szansę przejść Covid łagodniej i nie obciążać systemu zdrowia.

 • proponuję ponownie uruchomić obozy koncentracyjne po co mają stać bezużyteczne

 • niemieckie dziadki z SS aż się palą do pilnowania kampusów dla nie szczypanych

 • Brawo dla Pani Dyrektor w końcu popieram rozwiązanie aż to dziadostwo się nie skończy. Jeszcze niech wprowadzą tak jak u sąsiada RFN jak zachorujesz na covid to masz nie płacone jak nie jesteś szczepiony. Co do segregacji to ci zaszczepieni tak nie szczekają za jak ci co się nie chcą.

  • Mam takie samo zdanie! Brawo Pani Dyrektor za rozsądną decyzję.

  • następny wachman ochotnik

 • Najlepiej odwołać wszystko. Po co narażać ludzi.

 • Kiedyś myślałem Inaczej… Ale dzis jeżeli ci którzy nie chcą się szczepić Nie bo Nie to sądzę że nie powinniśmy ich namawiać ani w jakiś tam sposób dyskryminować. Oni sami o siebie nie dbają. Nam pozostaje jedynie życzenie im. łagodnego przejścia zarażenia Cowidem.. A tych co ciężko będą przechodzić Cowida i służba zdrowia ich uratuje obciazac kosztami leczenia.

 • a na leczenie twojego mózgu nie mam zamiaru się dorzucać

 • Ty już mózgu nie masz.. Tacy jak ty to pewnie i tak nie dorzucają się do niczego. Chcecie selekcji naturalnej, wasza sprawa ale niech ona dotyczy tylko takich jak ty.

Dodaj komentarz