Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

OSP Ciążeń ma nowy wóz

O nowy samochód wzbogaciła się jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Ciążenia.

-Z Przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Błaszczakiem oraz z druhami z OSP Ciążeń na odbiorze samochodu strażackiego.

Podziękowania dla Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Staży Pożarnych RP Oddział w Poznaniu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Szczególnie dziękuję Radnym Gminy Lądek za wsparcie- napisał wójt, Artur Miętkiewicz przy okazji odbioru nowego pojazdu.


Najnowsze komentarze
  • A po co im nowy wóz jak oni do pożarów nie wyjezdzają od chyba pół roku, bo nigdy nie ma kto jechać???
    Sa inne straze gdzie są na każde zawołanie a mają stary sprzęt – ima dać !!!

  • Inne? Kogo masz na myśli z gminny Lądek? Z tej gminny operacyjne są tylko Lądek, Wola i Ciążeń. Swoją drogą bardziej krytykował bym bardziej wybór samego typu auta. Bardziej tam by tam pasowało jakieś używane GCBA lub chociaż GBA. Przeskok z 6000l wody do 1000l to przepaść. Bo nie ukrywajmy że dni Jelcza są policzone. I tak na całej gminie Lądek zostanie 2 x GLBA, GBA i GCBA. I jak ktoś ma pojęcie to wie że to do ogarnięcia pożaru zabudowań jest zdecydowanie za mało.

  • A czemu odpowiadasz tylko na drugą czesć mojego komentarza? Powiedz ile razy Ciążen nie wyjechał w tym roku z braku ludzi, a ile razy wyjechał?

    • Jestem ciekaw skąd ma Pan informacje o tych brakach ludzi w Ciążeniu i wyjazdach które sie nie odbyły z powodu braku ludzi.

    • Brak ludzi mają jak każda inna OSP. Nie ma co oczekiwać że bada spali w remizie czekając na wyjazd. Każdy ma swoje życie i obowiązki. Ciekawi mnie o jakich innych jednostkach myślisz.

  • Nawet jeśli ten samochód wyjedzie tylko raz a przyczyni się do uratowania czyjegoś życia i mienia to już się spłaci i to wiele wiele razy i warto było go kupić. Ten samochód nie jest dla OSP tylko dla mieszkańców dla ich bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz