Ostatni sparing na remis

Wynikiem 2:2 zakończyło się ostatnie kontrolne starcie seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego, którzy na własnym boisku podejmowali LKS Ślesin.

W tym meczu słupczanie jako pierwsi wyszli na prowadzenia. Z rzutu  karnego podyktowanego za faul na Norbercie Grzelaku gola zdobył Dariusz Gromanowski. Jeszcze przed przerwą mogło być 2:0 jednak kolejnej jedenastki nie wykorzystał Grzelak. Jego strzał obronił bramkarz przyjezdnych. Wynik już w drugiej połowie podwyższył Jakub Jóźwiak, którzy wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Kontaktowego gola zdobył Michał Goliński, a tuż przed końcem bramkę na wagę remisu zdobył z rzutu karnego zdobył Łukasz Łajdecki. Już w piątek o godzinie o 18:00 słupczanie zainaugurują ligowy sezon meczem z Victorią Września. Zapraszamy!