Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ostatni sprawdzian

Swoje ostatnie sparingowe spotkania przed rundą wiosenną piłkarskiego sezonu rozegrały młodzieżowe drużyny z naszego powiatu.

Trampkarze młodsi Wojciecha Henke na bocznym boisku przy ulicy Gajowej rywalizowali z Olimpią Koło. Mecz rozgrywany w wymiarze czasowym 3×30 minut zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:6. Już w niedzielę o 11:00 w pierwszym ligowym meczu rywalem słupeckich trampkarzy będzie Sparta Konin.

W sparingu rozgrywanym z juniorami strzałkowskiego Hagardu zwycięstwo 1:2 odnieśli juniorzy młodsi SKP MOS Słupca. Gracze Michała Walerczyka wspomagani Łukaszem Jaszczakiem, Adrianem Miarą i Wojciechem Drozdem toczyli wyrównany bój z gospodarzami. Dwie bramki zdobył Jaszczak, a honor Hagardu uratował Eryk Nowak. Kontuzji w tym meczu doznał Maciej Patrzykąt, który w walce o górną piłkę zderzył się głową z innym zawodnikiem. Mimo, że trafił do szpitala został z niego wypisany jeszcze tego samego dnia i prawdopodobnie niebawem powróci do treningów. Już sobotę słupczanie zmierzą się w ligowym meczu, w którym na wyjeździe spróbują pokonać Strażaka Licheń Stary. Z kolei juniorzy strzałkowskiego Hagardu pojadą do Krzymowa, gdzie zagrają z miejscową Wartą.

SKP MOS Słupca-Olimpia Koło 7:6
UKS Hagard Strzałkowo-SKP MOS Słupca 1:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *