Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ostatni trening przed wakacjami

Ostatni trening mają za sobą młode zawodniczki Słupczanki Słupca.

-Tydzień temu odbył się ostatni trening Akademii w tym sezonie. Nie był to zwyczajny trening, ponieważ do wspólnej gry zaprosiliśmy nie tylko zawodniczki, ale również ich rodziców i rodzeństwo.Trening poprowadziła trenerka grup młodzieżowych Paulina Bednarowicz.

Na początku wszyscy zawodnicy odbyli wspólną rozgrzewkę w formie zabaw i gier. Były różnego rodzaju berki, mocowania i zabawy na szybkość reakcji. Rodzice już od samego początku nie dawali swoim córką za wygraną, dziewczynki musiały włożyć wiele trudu w pokonanie swoich opiekunów.

Po rozgrzewce wszyscy zawodnicy i zawodniczki przeszli do gry. Na początek rozegraliśmy wielki mecz dzieci vs rodzice. Aczkolwiek fakt, że w treningu uczestniczyło ponad 40 osób nieco utrudniał nam zadanie. Postanowiliśmy podzielić grupę na 2 małe boiska.

Wszystko odbywało się według zasad fair play, dziewczynki były bardzo podekscytowane możliwością gry ze swoimi rodzicami. Na koniec padła propozycja rozegrania meczu między rodzicami dzieci młodszych a rodzicami dzieci starszych. Jaki był wynik? – nie wiemy! Najważniejsze, że była dobra zabawa i uśmiech.

Na zakończenie każdy z uczestników został poczęstowany lodem – po takim wysiłku i przy takich warunkach każdemu się należy.

Treningi akademii zostaną wznowione po wakacjach, o wszystkim będziemy informować na bieżąco!Udanych wakacji!- czytamy na stronie Słupczanki.

FOTO: Słupczanka Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz