Ostatni wyjazd Hagardu

29:24 w swoim ostatnim meczu w tym sezonie ulegli w Buku miejscowemu Spartakusowi szczypiorniści UKS Hagard Strzałkowo.

Na mecz gracze ze Strzałkowa wybrali się w mocno osłabionym składzie. Na ławce mieli jedynie dwóch zmienników wśród których był również bramkarz. –Spotkanie do 20 minuty miało wyrównany przebieg. Graliśmy z gospodarzami bramka za bramkę. Z godnych do odnotowania sytuacji na boisku to obrona rzutu karnego przez Dominika Niezgodę. W 21 minucie gospodarze po serii naszych błędów odjechali nam na 5 bramek. Po pierwszej połowie 15-10 dla Buku-relacjonuje przebieg meczu trener Maciej Leżała. Druga część spotkania nie wiele różniła się od pierwszej. Gra była bardzo wyrównana, a ponadto świetnie spisywali się strzałkowscy bramkarze. W ataku wyróżniali się z kolei Kamil Kaczmarek i Dawid Mierzejewski –Mogliśmy pokąsać gospodarzy grając w przewadze dwóch zawodników w 53 minucie. Niestety zepsuliśmy całkowicie ten element gry, a to odebrało nam nadzieję na dobry wynik. Szkoda, że udaliśmy się na to spotkanie w osłabieniu. Była duża szansa zapunktować. Wielkie brawa dla zawodników za walkę, zaangażowanie i poświęcenie swoich prywatnych spraw kosztem wyjazdu na mecz. Podziękowania dla niezawodnych jak zawsze: Mateusza Czechanowskiego, Dominika Niezgody, Kaczmarka, Damiana Mierzejewskiego, Dawida Mierzejewskiego, Daniela Góreckiego, Jarosława Rogalskiego, Marcina Strzykały i Dawida Pawlaka- dodaje Leżała. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 Hagard we własnej hali w swoim ostatnim meczu w tym sezonie podejmie Nielbę II Wągrowiec.

UKS Spartakus Buk-UKS Hagard Strzałkowo 29-24 (15-10)

TEKST: Twoja Słupca.pl/UKS Hagard Strzałkowo