Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ostatnie dni zbiórki dla Tymka. Brakuje ponad 300 000 zł.

Za dwa dni zakończy się zbiórka środków na leczenie Tymka Kamińskiego na portalu siepomaga.pl. Nadal brakuje jeszcze ponad 300 000 zł na lek, który ma zostać podany chłopcu.

-Przychodzimy do Was z bardzo ważną informacją. Chyba jedną z najważniejszych w tej całej sytuacji i naszej historii. Rozmawialiśmy z Panią Doktor Magdaleną Chrościńską-Krawczyk, która podaje w Lublinie terapię genową. Priorytetem są badania Tymka i jak najszybsze podanie terapii, żeby zdążyć przed podaniem spinrazy.

 

 

Chcemy podzielić się z Wami informacją – spakowaliśmy się jak najszybciej i właśnie dojeżdżamy do Lublina. Jutro są pierwsze badania, żeby sprawdzić zdrowie Tymka. Jesteśmy przeszczęśliwi, że zaczyna się to, o co walczyliśmy przez ostatnie miesiące.

Marzymy o zielonym pasku, dlatego prosimy – wyślijcie Tymka w świat, udostępnijcie post, zbiórkę, zostawcie komentarz. Jesteście dla Nas szansą i nadzieją na lepsze jutro-czytamy w informacji na stornie Tymek Kontra SMA, która pojawiła się w niedzielę wieczorem.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

 

FOTO: Tymek Kontra SMA


Najnowsze komentarze
 • W porównaniu do Olgi i tak bardzo szybko została zebrana bardzo duża kwota. Na miejscu rodziców nie czekałbym na 300 tys od ludzi a o pomoc od np rodziny. Tym bardziej, że dziadkowie ze Strzałkowa prowadzą duże gospodarstwo i rodzeństwo ojca Tymka transport ciężarowy. Ojciec Tymka również prowadzi firmę. Może warto dołożyć coś od siebie a nie czekać na życzliwość ludzi?! Wiem jedno jakby nie daj Boże moje dziecko tak ciężko zachorowało to bym poruszył niebo i ziemię żeby mu pomóc.

  • Jak zauważyłeś rodzina i ojciec prowadza działalnośc, płacą podatki, składki w takim razie po co to robią jak nasze państwo zostawiło ich samych z choroba i problemami. Nie wyliczaj komuś.

   • Nie kłam FDG Państwo Polskie nie zostawiło Rodzicow „samych sobie” A kilka dawek leku kture Tymkowi refundowało (jedna dawka 300 000 zł) to jest pozostawienie …???? To że lek genowy nie jest jeszcze refundowany w naszym kraju to inna sprawa. Nie jest też refundowany w wielu krajach. Zastanawia kwota jaką korporacje zadają za ten lek, to jest chore. A co do podatków to płacimy wszyscy no prawie wszyscy i te pieniądze mają pomagać i ratować życie wszystkim potrzebującym.

  • Pomyślałeś/łaś, że może już to zrobili? W internecie, będąc anonimowym bardzo łatwo pisać rzeczy, nad którymi się nie zastanawia. Polecam myślenie na przyszłość. Fajna sprawa. Pozdrawiam

 • Myślę że rodzina już na samym początku pomogła maksymalnie ile mogła i wpłaciła wszystkie możliwe pieniądze. A suma na leczenie jest tak olbrzymia że bez wątpienia była i jest potrzebna zbiórka pieniędzy. Dzięki ludziom o dobrych sercach zostało już tak niewiele. A ponadto w tak bardzo trudnej sytuacji tej rodziny bardzo brzydko jest wyliczać kto i ile ma w rodzinie pieniędzy. Nie wyliczaj komuś skoro nie chcesz aby Tobie wyliczano.

 • Komentarze są po to aby każdy mógł wypowiedzieć się co sądzi o danym temacie. Widać, że jeśli ktoś ma inne zdanie niż reszta to zaraz na niego zrzuci się fala hejtu. Nikt nikomu nie wylicza np ile ma hektarów samochodów itp. Tylko została napisana prawda, że jest to rodzina przedsiębiorców. Podatki płaci każdy kto pracuje. Niestety u nas państwo nie pomaga w leczeniu sma. Jak i wielu innych chorób. Dlatego chcąc ratować dziecko trzeba robić różne akcje typu zbiórki itp. W internecie nikt nie jest anonimowy. Można się wypowiedzieć co się sądzi w danym temacie. Nie jest to przestępstwem jeśli nikomu nikt nie ubliżał, wyzywał ani groził więc w czym problem. Oczywiście cała rodziną też pomogliśmy Tymkowi i Oldze ile mogliśmy. Trzymamy kciuki aby kwota została zebrana i Tymek wyzdrowiał. Pozdrawiamy

 • Taka prawda… sa ludzie ktorzy naprawde potrzebuja pieniedzy a tu dwie rodziny ktore nie moga narzekac na brak kasy… no ale coz takie mamy spoleczenstwo

  • Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Czasem lepiej pomilczeć. Komentarze są po to, aby każdy mógł powiedzieć. Ale nie musi. Obowiązku nie ma.

Dodaj komentarz