Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ostatnie godziny zapisów

To już ostatnia szansa, by zapisać się na trzecią edycję biegu “Strzałkowo-dobry kierunek”. Zapisy internetowe kończą się dziś o północy.

III biegi uliczne “Strzałkowo-dobry kierunek” odbędą się 17 czerwca w przeddzień głównych obchodów XXIII Dni Strzałkowa. Biuro zawodów czynne będzie od 14:00 do 15:30 w hali sportowej przy ul. Górnej. W tym czasie zawodnicy mogą odbierać pakiety startowe, będzie też możliwość zapisania się, ale tylko dla biegaczy z gminy Strzałkowo. Uwaga! Dodatkowych pakietów na bieg główny jest tylko 30!

Oprócz biegu głównego, tradycyjnie odbędą się również biegi dziecięce i młodzieżowe. Zapisy dzieci zakończą się kilka minut wcześniej niż dorosłych,  ponieważ na 15:30 planowany jest już start przedszkolaków. Po nich startować będą kolejne grupy.

Start biegu głównego zaplanowano na 17:00. Na trasę wyrusza wspólnie zawodnicy biegnący na 5 km i 10 km, a także uczestnicy marszu Nordic Walking. Limit czasowy biegu głównego to 90 minut. Kiedy wszyscy zakończą bieg odbędzie się wręczenie nagród. Najlepsi otrzymają bony do wykorzystania w sklepie Decathlon.

Do tej pory do udziału w biegu głównym zapisało się około 280 osób. Limit uczestników to 300. Nie pozostało wiec już wiele miejsc, a zapisy kończą się dzisiaj. Zainteresowanym przypominamy, że opłata startowa dla biegaczy spoza gminy Strzałkowo wynosi 20 zł w biegu na 10 km i 10 zł w biegu na 5 km oraz w marszu Nordic Walking. Zawodnicy z gminy Strzałkowo zwolnieni są z opłaty startowej. Dodatkowo, każdy uczestnik może zamówić koszulkę techniczną w cenie 20 zł, którą prezentujemy poniżej.

Wszystkich, którzy chcieliby się jeszcze zapisać zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który dostępny jest TUTAJ. Z kolei więcej informacji i aktualności na temat imprezy znajdziecie TUTAJ.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz