Już wkrótce mieszkańcy nasze miasta i regionu ponownie będą mogli korzystać ze słupeckiego lodowiska.
– Już 6 grudnia (sobota) o godzinie 16:00 startujemy z kolejnym sezonem na boisku wielofunkcyjnym z lodowiskiem przy Pływalni Miejskiej w Słupcy!
Proszę wziąć ze sobą rodziny, przyjaciół i koniecznie dobry nastrój. W zimowy czas wejdźmy z uśmiechem i wspólnie rozpocznijmy sezon zimowych aktywności na świeżym powietrzu.
Niech to będzie rodzinna rekreacja i sportowa integracja mieszkańców. Radośnie powitajmy zimę. Widzimy się na lodowisku! Zapraszamy serdecznie.
Szczegóły funkcjonowania obiektu TUTAJ. – informuje burmistrz, Jacek Szczap.
FOTO: Archiwum





