Otwarcie lodowiska już w najbliższy weekend

Już wkrótce mieszkańcy nasze miasta i regionu ponownie będą mogli korzystać ze słupeckiego lodowiska.

– Już 6 grudnia (sobota) o godzinie 16:00 startujemy z kolejnym sezonem na boisku wielofunkcyjnym z lodowiskiem przy Pływalni Miejskiej w Słupcy!

Proszę wziąć ze sobą rodziny, przyjaciół i koniecznie dobry nastrój. W zimowy czas wejdźmy z uśmiechem i wspólnie rozpocznijmy sezon zimowych aktywności na świeżym powietrzu.

Niech to będzie rodzinna rekreacja i sportowa integracja mieszkańców. Radośnie powitajmy zimę. Widzimy się na lodowisku! Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły funkcjonowania obiektu TUTAJ. – informuje burmistrz, Jacek Szczap.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *