Do pożaru zboża w Gminie Słupca kilkanaście minut temu ruszyli strażacy z Powiatu Słupeckiego.
Około godziny 16:30 otrzymali oni zgłoszenie o zdarzeniu w Kowalewie Sołectwie. Zapaliło się tam pole pszenicy.
Na miejsce wysłano strażaków z OSP Lądek, OSP Wola Koszucka i PSP w Słupcy.
Akcja trwa. Za nadesłanie zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi.
FOTO: OSP Wola Koszucka/Czytelnik









