Pali się się w Gminie Słupca

Do pożaru zboża w Gminie Słupca kilkanaście minut temu ruszyli strażacy z Powiatu Słupeckiego.

Około godziny 16:30 otrzymali oni zgłoszenie o zdarzeniu w Kowalewie Sołectwie. Zapaliło się tam pole pszenicy.

Na miejsce wysłano strażaków z OSP Lądek, OSP Wola Koszucka i PSP w Słupcy.

Akcja trwa. Za nadesłanie zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi.

 

 

FOTO: OSP Wola Koszucka/Czytelnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *