Palił się obornik

Do pożaru w Linówcu w Gminie Orchowo wezwani zostali dziś strażacy z Powiatu Słupeckiego.

Około godziny 13:00 otrzymali oni zgłoszenie o pożarze obornika. Do akcji ruszyły zastępy z OSP Orchowo i OSP Bielsko.

Zagrożenie zostało szybko opanowane.

 

FOTO: dh. Marysia Łopuch/OSP Orchowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *