Paliła się skrzynka elektryczna

W Strzałkowie interweniowały w piątek służby z naszego regionu.

O godzinie 12:57 otrzymały one zgłoszenie o pożarze skrzynki elektrycznej.  Na miejsce ruszyły zastępy z PSP w Słupcy, OSP Strzałkowo i Pogotowie Energetyczne.

Zagrożenie zostało szybko opanowane. Nikt nie ucierpiał.

 

FOTO: OSP Strzałkowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *