Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pamela i Krzysiek w Must be the music! (VIDEO)

Słupczanin, Krzysztof Herian wspólnie z Pamelą Zarzycką z Gniezna wystąpili w „Must be the music. Tylko muzyka”. Popularny program muzyczny z ich udziałem zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia.

Krzysztof Herian na co dzień jest instruktorem w Studiu Piosenki przy Miejskim Domu Kultury w Słupcy, gdzie szlifuje umiejętności wokalne uczestników zajęć. Z mieszkanką Gniezna już od dawna planował nagrać wspólny utwór. Kiedy tak się stało, nagranie zostało wysłane do Polsatu. Jak mówi, wszystko wyszło zupełnie spontanicznie. – Do programu dostaliśmy się przez zgłoszenie internetowe. Nawet nie byliśmy na precastingu, tylko od razu zostaliśmy zaproszeni na nagranie. Jak dla mnie wyszło ekstra, ale nie chce za dużo mówić, niech wszyscy sami sobie zobaczą na żywo – mówi nam Krzysiek. Nagranie programu, który Polsat wyemituje w najbliższą niedzielę o 20:00, odbyło się 9 grudnia ubiegłego roku. Pamela Zarzycka zaśpiewała piosenkę „Hello” Adele, mieszkaniec Słupcy jej akompaniował. Jak poszło młodym zdolnym z naszego regionu, przekonamy się już wkrótce. Po zapowiedzi na fanpage’u programu „Must be the music. Tylko muzyka” można sądzić, że bardzo dobrze.- Zaśpiewali Adele i wgnietli jurorów w fotele! – czytamy.

Przypomnijmy, na początku ubiegłego roku mieszkanka gminy Strzałkowo także brała udział w programie Polsatu. Marta Machowiak z Łężca wystąpiła z utworem z repertuaru Maryli Rodowicz „Dobranoc Panowie” i podbiła serca jurorów, od których otrzymała „4 x TAK”. Niestety, w dalszym etapie programu, nie trafiła do finałowej 18. Może tym razem będzie inaczej? Teraz trzymamy kciuki za Pamelę i Krzyśka! Wykonanie utworu Adele możecie zobaczyć niżej.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz