Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Parkują gdzie popadnie. Czekają ich kary.

Wyciągnięcie konsekwencji wobec kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego w Powidzu zapowiedział wójt, Jakub Gwit.

-Życie się toczy, ale nieprawidłowości w ruchu drogowym z ostatniej niedzieli, które udało się utrwalić, zgłaszamy na Policję.

Parkowanie blisko skrzyżowań, pasów czy też ruch pojazdów mechanicznych na promenadzie- informuje wójt publikując widoczne wyżej zdjęcie z monitoringu.


Najnowsze komentarze
  • Może by tak włodarze Słupcy pomyśleli że by w Słupcy taki porządek zaprowadzić. Szczególnie na osiedlu domków jednorodzinnych tzw. Zajaczkowie. Policja by zarobiła na mandatach. Niektórzy mieszkańcy domów jednorodzinnych przy ulicy Czarneckiego, parkują swoje samochody przy samym wyjeździe z ulicy. Ciężko jest wyjechać z ulicy np. Podbipiety, Wołodyjowskiego, Ketlinga. Jakaś paranoja. Każdy ma garaż, miejsce na posesji Ale parkują na chodniku przy samej krzyzowce. Widoczność jest zerowa, wyjazd z tych ulic graniczy z cudem.
    Panie burmistrzu może by tak przejechać się ulicą Czarneckiego i wyżej wymienionymi ulicami popołudniu i zobaczyć jak to się odbywa.

  • Jak burmistrz będzie wracał z przejażdżki po wyżej wspomnianych ulicach zapraszam na przejazd ulicą Szeluty , rano między godziną 6.30 a 8.30 okolice firmy produkującej okna zaparkowane auta na zakręcie , w lesie , palety z oknami na drodze ,załadunek i rozładunek samochodów na ulicy. Jeszcze trochę i zaczną okna skręcać w lesie.

Dodaj komentarz