
Kolejny wspólny start na swoim koncie zapisali słupeccy Pasjonaci, który tym razem wzięli udział w Półmaratonie Słowaka.
-Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz. No u nas nie opadają po XIV Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka, bo taka impreza biegowa jest tylko jedna w Polsce tego nie da się opisać, tam trzeba po prostu być .
Mają rozmach skubani, Jeszcze tylko brakuje im wyłącznika słońca na czas biegu i będą najlepsi na świecie. Dziękuję Wam kochani za kolejny piękny udany wyjazd i gratuluję wyników
Mariusz Król, dzięki za obecność, wsparcie i fotorelację następnym razem biegniesz z nami, fotki zrobisz w locie.
Damian Siwiński jak zwykle Wasza strefa kibica zrobiła niesamowitą robotę. Dajesz kocie siłę do walki i nawet w momentach zwątpienia potrafisz pobudzić ludzi do walki- czytamy na stronie Pasjonatów.
FOTO: Pasjonaci Słupca
Brak komentarzy