Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pasjonaci w czołówce

W niedzielny poranek Pasjonaci ze Słupcy wzięli udział w biegu z przeszkodami „Men Expert SURVIVAL RACE 2014” na dystansie 10 km w Poznaniu. Start jak zwykle zaliczą udanych.

Zważając na liczbę wszystkich uczestników, czyli blisko 3000 ludzi w tym wiele kobiet, 16 osób z naszego regionu to niewiele, jednak jak się okazało to jedna z najliczniejszych grup podczas zawodów.Pasjonaci pobiegli jak brat z bratem, dopingowali się wzajemnie i pomagali, jeśli zaszła taka potrzeba. W porównaniu z biegiem Runmageddon trasa wydawała się całkiem łatwa, pomimo tego doświadczyli na niej wielu przeszkód, a raczej atrakcji, które miały być sposobem na  sprawdzenie siebie w niecodziennych warunkach. Jak zwykle jednak najważniejsza była dobra zabawa uczestników.W opinii Pasjonatów – To nie były przeszkody. Sprawiły one wyłącznie ogromną radość każdemu z zawodników i nikt nawet nie pomyślał, żeby się zatrzymać.Utrudnieniami na trasie były między innymi liczne leśne, strome podbiegi, wspinanie się po linie, czołganie pod drutem kolczastym, walka z Wikingami, czy kąpiel w zimnej wodzie. W sumie przeszkód było 30.

 Nasi Pasjonaci wywalczyli cztery pierwsze miejsca w swojej fali biegu, gdzie startowało 100 osób kolejny raz promując nasze miasto i region. Aktualnie sportowcy przygotowują się do wzięcia udziału w imprezie pod nazwę „Runmageddon Hardcore”, która odbędzie się w Warszawie 30 listopada. Jak głosi motto grupy: „To co dla innych jest marzeniami, dla nas jest codziennością”. Z pewnością sportowcy podołają kolejnemu wyzwaniu. Trzymamy kciuki!

FOTO: Jakub Zomerfeld


Brak komentarzy

Dodaj komentarz