Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pasjonaci zapraszają na „5” dla Tymka Jaszczaka

Do wzięcia udziału w wirtualnym biegu, z którego dochód przeznaczony zostanie na operację dla Tymka Jaszczaka zapraszają słupeccy Pasjonaci.

-Jako że Pasjo to wielkie serce. Pasjo to niesamowici ludzie, dla których wsparcie i pomoc jest hasłem przewodnim. Mamy ogromną przyjemność przyłączyć się do szeroko pojętej pomocy dla Tymusia Jaszczaka.

Korzystając z zaproszenia Słupeckich Morsów przy realizacji kolejnej zbiórki dla Małego Wojownika Tymka meldujemy swoją obecność , gdzie będzie ona mocno zaznaczona. Oprócz rozgrzewki przed wejściem do wody, którą będziemy mieli przyjemność poprowadzić, pozwolimy sobie zaprosić tych bardziej ciepłolubnych do wspólnego treningu po lasku słupeckim na dystansie 5 km.

„Piątka dla Tymka” ten bieg w dniu jutrzejszym będzie również otwarciem wirtualnego biegu o tej samej nazwie, który również jutro startuje, a zapisy do tego wydarzenia macie kochani w linku poniżej.

Dla tych którzy na miejscu zasilą konto Tymusia mała niespodzianka, ale reszty zdradzać nie możemy, bo ciekawość ma ogromną siłę przyciągania , a o to nam chodzi żeby pojawiło się Was jak najwięcej.

No i nie zapomnijcie już dziś zaklinać pogody, bo ta w takich akcjach jest jednym z wielu ważnych elementów ( choć jak mawia Generał…” nie ma złej pogody, tylko słabe charaktery ” ) ….oby było tyle słońca na niebie, ile jest go w Waszych sercach. Siła i czosne-czytamy na stronie grupy.

Link do zapisów znajdziecie TUTAJ.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz