Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pasowanie na przedszkolaka w Jarzębince

Pełnoprawnymi przedszkolakami są już najmłodsi podopieczni Przedszkola nr 4 Jarzębinka w Słupcy.

Maluszki poprzez uroczystą ceremonię pasowania zostały przyjęte do społeczności przedszkolnej Jarzębinki. Wszystkie dzieci odważnie zaprezentowały się w tańcach i piosenkach oraz złożyły uroczyste ślubowanie.

Po pasowaniu dzieci otrzymały upominki w postaci pamiątkowego dyplomu oraz rożka wypełnionego łakociami. Miłą niespodzianką dla nich był wielki tort i słodki poczęstunek zasponsorowany przez rodziców oraz zabawy przy muzyce z myszką Miki, pszczółką Mają i Jeżykiem.

-Od pierwszych dni pobytu dzieci w przedszkolu, poczyniliśmy wiele starań, aby pokonać stres i zapobiec negatywnym przeżyciom maluchów przy przekraczaniu progu przedszkola.

Jesteśmy przekonani, że dzieci mają poczucie bezpieczeństwa, a rodzice pewność, że nasze przedszkole jest tym miejscem, gdzie bez obawy mogą pozostawić swoje pociechy- mówiła dyrektor przedszkola Iwona Buśkiewicz podczas uroczystości Pasowania na Przedszkolaka w grupie Żabki.

Dla wszystkich dzieci, rodziców i pań pracujących w grupie Żabki był to dzień pełen wzruszających, niezapomnianych i uroczych chwil, który na długo pozostanie w ich pamięci.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz