Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Patriotyczne śpiewanie

Legiony, Przybyli Ułani pod okienko, czy My, pierwsza brygada- te i inne doskonale znane utwory można było nie tylko usłyszeć, ale i zaśpiewać podczas koncertu pieśni polskich w Strzałkowie. Publiczność była zachwycona.

Organizatorem koncertu był Jacek Bartkowiak, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku wojewódzkiego, który do współpracy zaprosił swoich przyjaciół z Teatru Wielkiego w Poznaniu. Na scenie pojawili się: Tatiana Maria Pozarska, Karol Bocheński, Paweł Mazur i Tomasz Raczkiewicz. Doskonale znane wszystkim pieśni przeplatane były fragmentami z Pana Tadeusza.

Jacek Bartkowiak

 

 

W drugiej części koncertu do głosu doszła publiczność. Wszystko za sprawą patriotycznego karaoke, dzięki któremu każdy mógł zaśpiewać znane pieśni. Chociaż frekwencja nie była najlepsza, chyba nikt kto tego wieczoru przyszedł do Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie nie żałował.

 

 

Na zakończenie wszyscy uczestnicy koncertu razem z artystami zrobili sobie wspólnie zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Najnowsze komentarze
  • 5+ dla organizatora i dla artystów i wreszcie dla samego pomysłu. Bardzo niska ocena dla Strzałkowian za nie skorzystanie z zaproszenia i za taką kiepską frekwencję.

  • Za mało już Panu Staroście jednego stołka, więc pcha się na inny. Dzięki PiS żeś się Pan doczekał stanowiska, bo kiepskim dyrektorem MDK w Słupcy był Pan. To za Pana kadencji kino mocno podupadło a zyskała Września. I festiwal o nagrodę Jańcia Wodnika odbywa się Wrześni. Ludzie się na Panu poznali, stąd w Strzałkowie kiepska frekwencja.

Dodaj komentarz