Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

“Patrz w lusterka-motocykle są wszędzie”

Wielkopolscy Fani Motocykli wspólnie z policją przy okazji Otwarcia Sezonu przeprowadzili kolejną akcję informacyjną “Patrz w lusterka – Motocykle są wszędzie”.

Ma ona na  celu przypomnienie zmotoryzowanym, o bezpiecznym korzystaniu z dróg przez wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz o tym, że zaczyna się okres, kiedy na drogach częściej pojawiają się motocykle.

-Dziękujemy za współpracę Policji,oraz jesteśmy wdzięczni kierowcom, za pozytywne podejście do naszej akcji -relacjonują jej organizatorzy.

Najnowsze komentarze
  • Cmentarze są pełne tych, co mieli pierwszeństwo.

  • Wszystko się zgadza pod warunkiem że motocyklista nie jedzie z prędkością 200km/h i więcej bo wtedy nawet patrzenie w lusterko nie pomoże. No chyba że kierowca ma pasażera, którego jedynym zadaniem będzie patrzenie non stop w lusterko i sprawdzanie czy nie pędzi motocykl. Pomyślmy sobie racjonalnie dla przykładu: jadę 60km/h, motocykl zbliża się do mnie z prędkością 200km/h, jaka jest szansa że go zauważę? Bo często odnoszę wrażenie że motocyklista pojawia się z nikąd. Nie chcę uogólniać ale czy ktoś kupuje ścigacza po to żeby nim jeździć 90km/h? Przytyk jest głównie w stronę fanów tzw. ścigaczy.

  • Ten mały co zasłania milicjanta to motorynka przyjechał ?

Dodaj komentarz