Pewne zwycięstwo na koniec rundy

Wysoką wygraną 4:0 w ostatnim meczu rundy jesiennej na swoim boisku zanotowali gracze ZKS Orłów Zagórów, którzy pokonali Czarnych Brzeźno.

-W ostatnim meczu tej rundy na własnym boisku podejmowaliśmy Czarnych Brzeźno. Od samego początku nasz zespół przejął kontrolę nad spotkaniem i tak było przez cały mecz. Już w 6 minucie w polu karnym faulowany był Eryk Kopaczewski, a do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Szymon Andrzejak i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

W 26 minucie Kopaczewski minął trzech rywali i zagrał silną piłkę do Krzysztofa Czerniaka który dołożył nogę i podwyższył wynik spotkania na 2:0. Do przerwy mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji nic się nie zmieniło.

W drugiej połowie obraz meczu wyglądał tak samo i to my atakowaliśmy, w 62 minucie Jakub Leśniewicz dośrodkował do Krzysztofa Czerniak, który oddał strzał zablokowany przez obrońcę rywali, piłka trafiła do Szymona Andrzejaka a ten bez namysłu uderzył, piłka odbiła się od jednego z zawodników, zmyliła bramkarza i było 3:0.

W 65 minucie meczu Krzysztof Czerniak przyjął piłkę z obrońcą na plecach i zagrał do Jakuba Leśniewicza, który w sytuacji sam na sam silnym strzałem w górny róg bramki ustalił wynik spotkania na 4:0. Jak przez większość tej rundy zagraliśmy kolejny bardzo dobry mecz, dzisiaj dołożyliśmy do tego skuteczność i zasłużenie wysoko wygrywamy to spotkanie!- czytamy na stronie zespołu.

Zespół Roberta Sarnowskiego ma na swoim koncie 22 punkty i po rundzie jesiennej plasuje się na piątej pozycji w swojej grupie.

Na swoim boisku 4:0 Teleszynie Przykona uległ z kolei Hetman Orchowo, który z dorobkiem pięciu punktów zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.