Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pierwsi absolwenci opuścili przedszkole

Niepubliczne przedszkole w Strzałkowie doczekało się pierwszych absolwentów. W czwartek dzieci z „zerówki” oficjalnie pożegnały ulubione panie i powitały wakacje.

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku jako pierwsza tego typu placówka w powiecie słupeckim. Przedszkole funkcjonuje cały rok i zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 5 lat. Pierwsze maluchy, które rozpoczynały swoją przygodę z przedszkolem w 2012 roku właśnie je opuściły. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, nie brakowało wzruszeń, ale i radości.

Iwona Płocka, dyrektor przedszkola

 

 

Przedszkolaki zaprezentowały przed dumnymi rodzicami program artystyczny oraz podziękowały swoim kochanym nauczycielkom. Każdy z nich otrzymał też nagrodę i wyróżnienie w dziedzinie, w której był najlepszy. Mieliśmy więc „Eksperta od występów na scenie”, „Eksperta ds. motoryzacji”, „Eksperta zabawy” i wielu innych. Teraz przed dziećmi długo wyczekiwane wakacje, po których nie będą już przedszkolakami, a pierwszoklasistami.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz