Pierwsza dziesiątka w kraju

Zawodniczka MKS MOS Słupca Weronika Antczak zajęła dziewiąte miejsce na Mistrzostwach Polski w Plażowej Piłce Siatkowej w kategorii kadetek.

Finał rozegrany został w miniony weekend w Strzelnie. Weronika tradycyjnie już występowała z Klaudią Prządką ze Środy Wielkopolskiej. Już w pierwszym meczu dziewczyny rywalizowały z późniejszymi w-ce mistrzyniami z Łodzi, którym uległy 2:0. W drugim przyszedł czas na zwycięstwo, a pokonanym 0:2 okazała się drużyna ze Świecia. Trzeci pojedynek to także porażka bez zdobytego seta 2:0. Tym razem dziewczyny musiały uznać wyższość siatkarek z Iławy, które ostatecznie zajęły najniższe miejsce na podium. Złoty medal zdobyła ekipa z Rumii, a Weronika Antczak i Klaudia Prządka uplasowały się na dziewiątej pozycji.