O kolejnej nagrodzie swojego ucznia informuje Państwowa Szkoła Muzyczna w Słupcy.
– Szymon Gośliński kolejny raz laureatem I Nagrody! Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły- Szymon Gośliński otrzymał I Nagrodę w XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Maurycego Moszkowskiego „Per aspera ad astra” w Kielcach.
Międzynarodowe jury pod przewodnictwem prof. Mirosława Herbowskiego postanowiło również przyznać dyplom Danucie Gościńskiej, nauczycielce Szymona, za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu.
Organizatorzy: CEA, ZSM im. T. Różyckiego w Kielcach, patronat MKIDN – czytamy na stronie szkoły.
FOTO: PSM Słupca





