Pierwsza nagroda dla Szymona w Kielcach

O kolejnej nagrodzie swojego ucznia informuje Państwowa Szkoła Muzyczna w Słupcy.

– Szymon Gośliński kolejny raz laureatem I Nagrody! Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły- Szymon Gośliński otrzymał I Nagrodę w XI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Maurycego Moszkowskiego „Per aspera ad astra” w Kielcach.

Międzynarodowe jury pod przewodnictwem prof. Mirosława Herbowskiego postanowiło również przyznać dyplom Danucie Gościńskiej, nauczycielce Szymona, za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu.

Organizatorzy: CEA, ZSM im. T. Różyckiego w Kielcach, patronat MKIDN – czytamy na stronie szkoły.

 

FOTO: PSM Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *