Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pierwsza wygrana w nowym roku

Od zwycięstwa nowy rok zaczęli siatkarze SPS Konspol Słupca, którzy we własne hali pokonali SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski 3:1.

Na spotkaniu zabrakło trenera Tomasza Robaka, a zastępował go Mariusz Dzierżyński. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli nie rozpoczął się jednak najlepiej dla naszego zespołu. Po wyrównanym początku miejscowi wypracowali sobie kilku punktową przewagę. Prowadzili już nawet 20:13, by ostatecznie przegrać 27:29.

Mecz transmitowaliśmy dla Was na żywo.

 

 

W drugim secie wyciągnęli wnioski i wyrównali stan meczu triumfując 25:20. Jeszcze większą przewagę mieli w trzeciej partii, w której bliscy byli powtórzenia scenariusza z tej pierwszej. Przy prowadzeniu 20:10 dali sobie odebrać aż 8 punktów. Ostatecznie wygrali jednak 25:18 mimo prostych błędów i słabej końcówki.

Czwarta partia okazała się tą ostatnią. SPS prowadząc kolejno 18:13, czy 20:14 zwyciężył 25:18 i 3:1 w całym meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Adam Sobolewski. 15 stycznia na wyjeździe nasza drużyna zmierzy się z Aniołami Toruń.

 


Najnowsze komentarze
  • ….muszę się uderzyć we własne piersi i przyznać się ,że moje uwagi odnośnie gry zespołu były niesłuszne.
    Wczorajszy mecz pokazał,że nie miałem racji co do umiejętności jak i zaangażowania w grę naszej drużyny.Widziałem ochotę do gry oraz fajne zagrania w ataku jak i duże zaangażowanie w grę obronną szkoda tylko tych popsutych serwów (trochę za dużo )….zastanawiam się tylko skąd ta zmiana podejścia do gry czyżby sprawił to trener prowadzący wczoraj drużynę….Panowie aby tak dalej to może ruszycie pierwsza czwórkę…jak zagracie z takimi jajami jak wczoraj to wszystko możliwe… przykład wczorajsza wygrana Wilczyna z liderem Międzyrzeczem (można? można jak się chce wygrać walcząc…wniosek- trzeba zagrać jak wczoraj to szansa jest na zwycięstwo…. p.Bęben miał Pan rację ,że chłopaki dają z siebie wszystko i nie można mieć do nich pretensji a trzeba ich wspierać ( szkoda że wczoraj Pan nie walił w bęben)….Z.P

  • O Panie ale komentarz .
    Fajnie ,że masz to coś w oku i widzisz chęć i zaangażowanie – ja zawsze to dostrzegam!
    A co do oceny jakościowej gry to przecież był zespół zamykający tabele. Kogo porównujesz Gorzów do Aniołów czy Piły ? Jeśli tak to znasz się na siatkówce jak ja na skokach narciarskich ! Czego się spodziewałeś ?

  • …do Johnny brawo…. widzę,że zabrał głos ktoś z ekipy albo kibic fanatyk znający się na siatkówce…więcej takich zadufanych znawców tej dyscypliny to na pewno rozkwit słupeckiej siatkówki nie nastąpi….zastanawia mnie tylko opinia siatkarza 65 ?…taka nagła zmiana zdania ?… może za coś….

Dodaj komentarz