Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Pierwsze koty za płoty

Meczem z Politechniką Poznańską swój sezon po powrocie do III ligi zakończyli koszykarze słupeckiego Gromu.

W debiutanckich rozgrywkach ze spotkania na spotkanie widać było postęp w grze naszej drużyny. Choć zwycięstwa nie udało się odnieść, to jednak doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Podobnie jak w innych spotkaniach Grom mecz rozpoczął dobrze, a po pierwszej kwarcie przegrywał 16:24. Jak zwykle brakowało skuteczności. Z czasem goście powiększali swoją przewagę punktową 29:41, i 28:69.

W ostatecznym rozrachunku wygrali 47:78. Podczas spotkania  nie zabrakło atrakcji dla kibiców jak chociażby rzut z połowy boiska, w którym nagrodą było 1000 zł ufundowane przez Top Investments Paweł Sznajder, czy bony do pizzerii Cameleon oraz Jaguar Outlet.

Po meczu o minionym sezonie rozmawialiśmy z trenerem, Mirosławem Górniakiem.