Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pierwszy węgiel dla mieszkańców miasta dotarł do składu.

Kolejną informację na temat dystrybucji węgla podał samorząd Miasta Słupcy.

-Uprzejmie informujemy, że Urząd Miasta w Słupcy rozpoczyna sprzedaż węgla dla mieszkańców Miasta Słupcy. W tym miejscu przedstawiamy najistotniejsze informacje-czytamy na stronie Urzędu.

-Cena za tonę węgla wynosi 1980 złotych
-Dostawcą węgla jest PGE Paliwa Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie – podmiot wskazany przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.
-W sprzedaży dostępny będzie następujący sortyment: groszek (8-25mm), orzech (25+mm). Certyfikaty jakości węgla, publikujemy poniżej.
-Wszystkie osoby, które złożyły wniosek o zakup preferencyjny węgla kamiennego proszone są o oczekiwanie na kontakt ze strony Urzędu Miasta. Drogą telefoniczną lub e-mailową uzyskają Państwo informację o -możliwości płatności za zakupiony węgiel a także numer sprawy stanowiący tytuł wpłaty. Węgiel będzie sprzedawany wg kolejności złożonych wniosków.
-Po uzyskaniu informacji od pracownika Urzędu Miasta, wnioskodawca dokona płatności w kasie Banku Spółdzielczego w Urzędzie Miasta lub przelewem na konto: Urząd Miasta Słupca, ul. Pułaskiego 21, 62-400 Słupca, numer rachunku: 45 8542 0001 0024 3377 0003 6753
-Po uiszczeniu opłaty Urząd Miasta wystawi fakturę, która wraz z potwierdzenie zapłaty stanowić będzie podstawę do odbioru węgla ze składu.
-Dystrybucja węgla prowadzona będzie za pośrednictwem Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Strzałkowie, ul. Dworcowa 1.
-Transport węgla z miejsca składowania do gospodarstwa domowego to koszt w wysokości 30 zł brutto, płatny u dystrybutora.
-Ewentualną usługą workowania należy uzgodnić z dystrybutorem.


Najnowsze komentarze
  • A to jest ten co się nie pali ;-)

  • Niesamowite. Węgiel? a skąd pan bierze węgiel. Zasadniczo z Węgorzewskiej, to imponujące, a nie boi się pan węgiel wozić?, strach jest ale zasadniczo staramy się żeby mieć kwit.

  • ALE JAJA .CYRK JAK ZA KOMUNY 25 LAT TEMU

    • Doktorku za krótko zyjesz.. albo coś źle z Twoja pamięcią. Komuna skończyła się w Polsce 33 lata temu. A poza tym kłopotów z węglem raczej wtedy nie było. Polskie górnictwo osiągało wówczas wydobycie roczne 200 mln ton. Faktem jest ze wele z tego eksportowano na wschód i zachód za paręnaście dolarów za tonę, a na wschód to nie wiadomo za co.

  • A gdzie te zapowiadane certyfikaty jakości węgla które mają być poniżej ?

    • Pali się sprawdzone

Dodaj komentarz