Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pijany kręcił bączki na słupeckim targowisku. Zatrzymali go strażak i przechodnie.

Na podwójnym gazie stary rok kończyli kierowcy, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu.

29 grudnia w Słupcy na ul. Ratajczaka policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd mając ok 2 promili alkoholu w organizmie, dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.

Wcześniej kręcił tak zwane „bączki” na placu targowiska miejskiego i uszkodził kontener na śmieci, po czym przejechał na sąsiedni parking pod marketem. Dalszą jazdę kierowcy uniemożliwili przechodnie oraz strażak pełniący służbę w budynku PSP w Słupcy, który został z kierowcą do czasu przyjazdu policjantów.

28 grudnia w Lądku dzielnicowy z Posterunku Policji w Zagórowie zatrzymał kobietę, która pomimo stanu nietrzeźwości zdecydowała się na kierowanie samochodem. Badanie alkotestem wykazało niemal 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Dzień wcześniej w Anielewie również dzielnicowy zatrzymał kobietę kierującą autem, która miała ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie. Kobietom zatrzymano prawo jazdy, o ich losie zdecyduje sąd. Grozi im nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysokie grzywny.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz