Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pijany policjant wydalony ze służby

Zakończyło się postępowanie dyscyplinarne w sprawie słupeckiego policjanta, który pojawił się w pracy pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec marca. Kiedy zorientowano się, że mężczyzna nie jest trzeźwy nie został on dopuszczony do wykonywania obowiązków.

Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Niedawno postępowanie w tej sprawie, które miało ustalić, czy funkcjonariusz kierował samochodem pod wpływem alkoholu dojeżdżając do pracy umorzyła prokuratura.

W międzyczasie toczyło się jednak postępowanie dyscyplinarne , które wszczął komendant KPP w Słupcy. Znamy już jego efekt.

-Prowadzone w tej sprawie postępowanie potwierdziło fakt naruszenia dyscypliny służbowej, w związku z tym Komendant Powiatowy Policji w Słupcy podjął decyzję o wymierzeniu kary wydalenia funkcjonariusza ze służby- informuje rzecznik prasowy słupeckiej policji, Marlena Kukawka.


Najnowsze komentarze
 • A nie awansował? Wcześniej takie afery w Polsce były zamiatane pod dywan. Widać, że policja zaczyna być normalną instytucją może coraz bardziej godną zaufania.

 • Może jakiś przykład tej wcześniejszej zamiecionej pod dywan.Chociaż jeden.Mam nadzieję że taki będzie chociaż jeden.

  • Cesio:))
   Skąd ty żeś się urwał:)) Z zeszłorocznej choinki?

   • To podaj przykład?

 • Cesio.
  Wystarczy poczytać o byłych aferach w Policji, w prokuraturze czy w sądownictwie jak odsuwano od śledztwa prokuratorów lub policjantów jeśli prawidłowo prowadzili śledztwo. Wystarczyło słuchać TV i dowiedzieć się jak nie raz była afera kiedyś w Polsce np Policjantów kryto lub awansowano. Ale Cesio chyba ma 12 lat i jest na etapie kreskówek i ogląda tylko bajki dla dzieci a nie dla dorosłych. Przykładu naocznego czy konkretnego ci nie podam bo nie mam takich dokumentów, akt sprawy czy czegokolwiek. Nie pamiętam też daty różnych programów TV jak ALARM, Sprawa dla reportera, Państwo w Państwie itd.
  Cesio radzę przestać oglądać kreskówki i słuchać TV jak TVN, Polsat, TVPinfo, TVN24, BIŚ itd itp.
  Dobranoc bo już po bajce jest 19.45.

  • Takiej właśnie odpowiedzi się spodziewałem i nie pomyliłem się. Że co ? mam coś oglądać w tv bo ty oglądasz ? Nie interesuje mnie to. Żadnego przykładu tylko ogólnikowe pierdy.Gdybyś ruszył tym pustakiem to byś sie kapnął że Dobranocki nie ma już od kilku lat. Żegnam ozięble.

 • Ty się nie wymądrzaj…sam w “kreskówkach” siedzisz! Masz problemy z policją i stąd ta frustracja.W każdej nacji zawodowej, źle się dzieje, lecz w żadnej nie ma, aż takiej odpowiedzialności za wykroczenie lub występek, jak w policji. Wróć na swoje “podwórko”…sprostuj co się tam da poprawić, a potem lżyj innych “panienko”!

  • Niestety “kolego” nie mam żadnych problemów z policją. Pokazywali nieraz w TV jak tacy jak ty milicjanci bili niewinne osoby, kopały lub raziły paralizatorami albo walili na komisariatach po nerkach lub książkami po głowach. Naprawdę wież mi wystarczy być uważnym obserwatorem aby wyławiać takie nieprawidłowości w policji. Ale jak zauważyłeś po moim ironicznym poście napisałem, że wygląda na to, że w policji dzieje się coraz lepiej i pochwalam takie działania, że pijany policjant został wydalony z policji. Po twojej wypowiedzi AWANPOST domniemywam, że jesteś potomkiem milicjanta ze starej szkoły GRU lub innej patologii o chorym i krzywym spojrzeniu na świat. Myślę, że byłeś bity w szkole lub przez ojca i mogłeś przypadkiem dostać się do policji bo nic nie potrafiłeś. Rozmawiałem kiedyś z policjantem po 40-stce bo był na emeryturze i chciał sobie dorobić. Poszedł do pracodawcy i pracodawca się go pyta co umie robić a on w tej głupiźnie powiedział, że umie wypisywać mandaty. Zdrówka życzę:)

Dodaj komentarz