Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Piknik dla Przyszłości w Słupcy

Posłowie Zjednoczonej Lewicy w piątek pojawią się w Słupcy na wydarzeniu pod nazwą Piknik dla Przyszłości. Spotkanie z liderami Lewicy na Promenadzie Niepodległości (obok ulicy Słonecznej) rozpocznie się o 16:00.

Pikniki dla Przyszłości to cykl spotkań, w którym wraz z najważniejszymi osobami Lewicy chcemy zbudować plan działania dla naszych lokalnych społeczności. Zmiana nie może odbyć się bez was! Pokażmy, że polityka nie odbywa się daleko w Warszawie czy w telewizji, ale między nami! -informuje wydarzenie na Facebooku

W trakcie pikniku odbędzie się panel dyskusyjny o katastrofie pojezierza gnieźnieńskiego i ekologii, w którym wypowiedzą się goście oraz eksperci. Nie zabraknie darmowego poczęstunku oraz licznych atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maseczki, kocyka i przede wszystkim, dobrego humoru.

Gościem specjalnym w Słupcy będzie Włodzimierz Czarzasty – przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, od 2019 roku wicemarszałek Sejmu oraz Anita Kucharska-Dziedzic – polska literaturoznawczyni, nauczycielka akademicka, doktor nauk humanistycznych, posłanka.

Wydarzenie odbędzie się już w ten piątek, 18 września o 16:00 na Promenadzie Niepodległości na wysokości ulicy Słonecznej.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz