Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Piknik Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych

Po dwuletniej przerwie członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo spotkali się na pikniku integracyjnym.

Tym razem, dzięki uprzejmości Koła Łowieckiego „Tumak”, wydarzenie zorganizowano w Katarzynowie. Gośćmi specjalnymi pikniku byli Wójt Gminy Strzałkowo wraz z małżonką oraz Przewodniczący Rady Gminy Strzałkowo.

Oprócz zabaw i biesiadowania członkowie stowarzyszenia wzięli udział w promowaniu policyjnej, wakacyjnej kampanii „Kręci nas bezpieczeństwo nad wodą”.

Gości powitała Prezes SPON Irena Jaworska wraz z Wójtem Dariuszem Grzywińskim. Gospodarze miejsca w osobach Franciszka i Roberta Gwiazdy przygotowali ciekawe prelekcje o historii miejsca, które jest siedzibą koła łowieckiego, o zwyczajach myśliwych, a także ciekawostki o zwierzynie leśnej i polnej.

Obecny na spotkaniu policyjny profilaktyk przypominał o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą, zachęcał do udziału w tematycznych konkursach. Następnie przyszedł czas na biesiadę, gry i zabawy oraz niekończące się rozmowy dawno niewidzianych znajomych.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz