Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Piknik w Przedszkolu w Dolanach przy ZSP w Ratyniu

24 maja odbył się Piknik Rodzinny w Przedszkolu w Dolanach połączony z X Biegiem Przedszkolnym.

– Bieg ten jest już tradycją Przedszkola, dlatego co roku dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy kontynuują go łącząc zdrową rywalizację, z propagowaniem zdrowego trybu życia oraz z wspaniałą zabawą, w której biorą udział całe rodziny. Podczas Pikniku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod tytułem „Rodzina jak z bajki”.

W skład komisji wchodzili: Marzena Jurga, Renata Nowak oraz Piotr Kaźmierczak. Bardzo dziękujemy za pomoc. Wielkie podziękowania należą się wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do zakupienia wielu wspaniałych nagród między innymi gokartów, jeździków, namiotów, ramek cyfrowych i innych gadżetów. Dyrekcja wraz z pracownikami serdecznie dziękują, za uśmiech na twarzy przedszkolaków.

Dziękujemy również Dentivia Zagórów za obecność i prowadzenie profilaktyki zdrowej jamy ustnej, przeprowadzenie quizu, w którym dzieci zdobywały nagrody! Dziękujemy również OSP Dolany za udostępnienie miejsca oraz Ewie Biernackiej za profesjonalną opiekę medyczną podczas biegu. Dziękujemy Rynek Bistro w Lądku za stałą współpracę!

Duże podziękowania należą się również wszystkim, którzy włączyli się w nasz Piknik: Rodzicom, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim, którzy wsparli nasze działania. Dziękujemy! – czytamy w informacji placówki.

 

 

FOTO: Przedszkole Dolany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *