Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pilarski powalczy o fotel burmistrza

Jasną deklarację o starcie na stanowisko burmistrza Słupcy w nadchodzących Wyborach Samorządowych złożył radny, Ryszard Pilarski.

W środę w krótkim filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Pilarski pokazał niektóre z miejskich inwestycji takie jak na przykład pływalnia, ścianka wspinaczkowa, czy zagospodarowanie brzegu nad Jeziorem Słupeckim. Przy każdej z nich padało pytanie o to,  „kto będzie z tego korzystał?”

Dziś w kolejnym filmie słupecki radny zaznaczył, że nie jest przeciw żadnej z tej inwestycji, jednak chce zwrócić uwagę na problem coraz mniejszej liczby młodych ludzi w naszym mieście.  Przypomniał również wcześniej wspieraną inicjatywę dotyczącą połączenia miasta i gminy wiejskiej Słupca.

– Połączenie miasta i gminy będzie moim sztandarowym pomysłem na nadchodząca kampanię wyborczą. A dlaczego? Dlatego, że ja Ryszard Pilarski postanowiłem wziąć udział w nadchodzących Wyborach Samorządowych i zawalczyć o fotel burmistrza mojego miasta, miasta Słupcy.

Licze na Państwa głosy, na konstruktywne spotkania, wymianę poglądów i na to, że powiecie mi czego ode mnie oczekujecie i co jako włodarz będę mógł zrobić jeszcze lepiej, co poprawić i ile z siebie dać, żeby rzeczywiście to miasto było na miarę XXI wieku, żeby się nie wyludniało, a żeby przyciągało młodych ludzi – mówi na swoim nagraniu.

To już drugi oficjalny kandydat w nadchodzących wyborach na burmistrza Słupcy. Jako pierwszy start ogłosił Mariusz Król. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Król chce zostać burmistrzem

12 odpowiedzi

  1. Panie Ryszardzie, powinien Pan, że tanga trzeba dwojga, jak Pan chce to zrobić, jak gmina nie chce, chyba że Pan poprosi, SILNYCH LUDZI, z Warszawy 😋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *