Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Piłka jest brutalna”

Porażki na własnym boisku 1:2 z Górnikiem Kłodawa doznali seniorzy ZKS Orłów Zagórów. Tym samym spadli z pozycji lidera swojej grupy.

Zagórowianie prowadzili po trafieniu Eryka Kopaczewskiego. Goście zdołali jednak wyrównać. Miejscowi za wszelką ceną dążyli do zdobycia zwycięskiego gola.

W drugiej połowie prowadzili grę i stworzyli sobie kilka dobrych okazji, żeby wyjść na prowadzenie. Byli jednak nieskuteczni. Ich ofensywną postawę wykorzystali zawodnicy z Kłodawy, którzy po szybkiej kontrze strzelili gola na 1:2, który okazał się decydujący.

-Piłka jest brutalna, bo na pewno nie zasługiwaliśmy na to, żeby dzisiaj ten mecz przegrać ale w piłce chodzi o to, że kto strzela bramki wygrywa. Tego za bardzo nie potrafimy uczynić. Musimy mieć kilka sytuacji, żeby jedną bramkę strzelić, natomiast za łatwo je tracimy-mówił po meczu trener, Robert Sarnowski.

Przegrał także Hetman Orchowo, który u siebie uległ Gromowi Malanów 4:6. Za tydzień ZKS Orły zmierzą się na wyjeździe z Wartą Kramsk, a Hetman pojedzie do Grodźca, gdzie podejmował będzie tamtejszego Piasta.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz