Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Piłkarski maraton w Strzałkowie

Dwa turnieje w ramach rozgrywek Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży rozegrane zostały w niedzielę.

– Pierwszy z nich to turniej Orlika Starszego gdzie zobaczyliśmy drużyny Polanina Strzałkowo Grzegorza Wysockiego oraz drużyny Słupczanki Słupca i SKP Słupca. System rozgrywek został dobrany tak, aby zawodnicy rywalizowali jak najdłużej. Tym razem były to trzy godziny.

Oczywiście nie można zapomnieć o kibicach, którzy dopingiem wspierali swoich faworytów. Dosłownie chwilkę po zakończeniu turnieju poraz kolejny gościliśmy grupy młodzika.

Tego dnia zaprezentowały się dwie drużyny Polanina Strzałkowo Marka Ficnera oraz drużyny SKP Słupca oraz Akademii Piłkarskiej Reissa. Część z zawodników grała teżw sobotnim Turnieju organizowanym przez Wielkopolskie Związek Piłki Nożnej.

Okazało się, że emocji nie brakowało do samego końca. Finaliści na sam koniec postanowili podnieść jeszcze kibicom ciśnienie i po remisie w podstawowym czasie doszło do serii rzutów karnych.

Tego dnia dobrze dysponowany bramkarz Polanina II, Fabian Dranikowski przy skutecznych strzałach kolegów wybronił dwa rzuty karne i dał zwycięstwo swojej drużynie nad SKP Słupca.

Drużyny w młodziku grają na punkty i po dwóch kolejkach tabela wygląda następująco – relacjonuje organizator zmagań, Krzysztof Stefański.

 

Tabela

1. Polanin II 12 pkt
2. APR I 10
3. SKP I 9
4. APRII 6
5. SKP II 5
6. Polanin I 2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *