Cztery zespoły wzięły udział w Mistrzostwach Gminy Słupca w piłce nożnej klas VII- VIII, które rozegrane zostały 20 maja na orliku w Słupcy.
Uczestnicy zmagań składają serdeczne podziękowania wójtowi Gminy Słupca Bogdanowi Kukulskiemu za ufundowanie pucharów oraz pamiątkowych dyplomów oraz pani dyrektor MOSiR w Słupcy Beacie Nadgrodkiewicz za udostępnienia boiska Orlik.
Turnieje sędziował i przeprowadził gminny koordynator sportowy Paweł Barański.
Wyniki
Cienin Zaborny – Kotunia 12:1
Kowalewo Opactwo – Cienin Kościelny 3:0
Cienin Zaborny – Cienin Kościelny 2:1
Kotunia – Kowalewo Opactwo 1:8
Cienin Kościelny – Kotunia 2:0
Kowalewo Opactwo – Cienin Zaborny 1:0
Tabela
1. SP Kowalewo Opactwo 9 12:1
2. ZSP Cienin Zaborny 6 14:3
3. ZSP Cienin Kościelny 3 3:5
4. ZSP Kotunia 0 2:22









