Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Piłkarskie zmagania w ramach Majówki w Lądku

W niedzielę na stadionie w Lądku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lądek Artur Miętkiewicz zorganizowany w ramach Majówki z Gminą Lądek.

Turniej został zorganizowany dla mieszkańców gminy w dwóch kategoriach – uczniowie ze szkół podstawowych i kategoria Open. Na boisku zmierzyły się w I kategorii 3 drużyny, tj. ZSP Lądek, ZSP Ratyń i SP Ciążeń. Natomiast w kategorii Open drużyny z sołectw Lądek, Ciążeń, Ratyń, Jaroszyn i Wola Koszucka.

Każda drużyna składała się z max 10 zawodników, gdzie rozegrano mecze w systemie każdy z każdym. Zacięta walka o puchar toczyła się do ostatniego meczu.Po emocjonującej walce na boisku, ostatecznie ilość wygranych meczy i zdobytych punktów wskazała trzy najlepsze drużyny w klasyfikacji końcowej.

Po zakończeniu rozgrywek zawodnicy otrzymali pamiątkowy medal i dyplomy a puchar ufundowany przez Wójta Gminy Lądek zostanie oficjalnie wręczony podczas Majówki 28 maja.- Dziękujemy serdecznie za uczestnictwo zawodnikom, opiekunom oraz wszystkim zaangażowanym w organizacji turnieju oraz kibicom za doping!

Dziękujemy również organizacji RM Team Radosław Mnich za pomoc w organizacji i obsługę sędziowską- mówią organizatorzy.

 

Klasyfikacja turnieju w kategorii szkół:

1. Szkoła Podstawowa w Ciążeniu,
2. Zespół Szkolno- Przedszkolnej z Ratynia
3. Zespół Szkolno – Przedszkolny z Lądku

Tytuł najlepszego strzelca i statuetkę otrzymał Michał Małecki z SP Ciążeń.

 

Kategoria Open:

1. Sołectwo Ratyń;
2. Sołectwo Ciążeń;
3. Sołectwo Lądek;
4-5 Sołectwo Wola Koszucka, Sołectwo Jaroszyn

 

 

FOTO: Jerzy Orchowski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz