Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

PiS chce wygrać w Słupcy

Mamy program jakiego w Słupcy jeszcze nie było- mówią lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości i przekonują, że ich drużyna w najbliższych wyborach samorządowych będzie bardzo silna. Motorem napędowym partii ma być Waldemar Miernik, który powalczy o fotel burmistrza Słupcy.

Waldemar Miernik to 41- letni mąż i ojciec. Z wykształcenia jest filozofem, jednak niemal całe swoje zawodowe życie związał z dziennikarstwem. Od ponad 20 lat współtworzy najstarszy lokalny tygodnik Gazetę Słupecką, której przez pewien czas był redaktorem naczelnym. Jako szef słupeckiego PiS-u propozycję kandydowania na stanowisko burmistrza otrzymał już w poprzednich wyborach samorządowych. Wtedy nie zdecydował się jej przyjąć, teraz twierdzi, że jest już na to gotowy.

 

 

Projekt ten skupiać ma się głównie na walce z bezrobociem, które wg działaczy Prawa i Sprawiedliwości jest obecnie największym problemem Słupcy i jej mieszkańców.

 

 

Prawo i Sprawiedliwość wystawi swoich kandydatów zarówno do Rady Powiatu Słupeckiego, jak i do poszczególnych rad gmin. Z kolei do wyborów do Rady Miasta Słupca zawiązana została już koalicja, pod nazwą „Razem dla Słupcy”, w której skład, oprócz Prawa i Sprawiedliwości wchodzą: NSZZ Solidarność, Polska Razem Jarosława Gowina, Rodziny Radia Maryja oraz młodzież sympatyzująca z Kongresem Nowej Prawicy Janusza Korwina- Mikke. Przypominamy, wybory samorządowe odbędą się 16 listopada 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *