Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Plac zabaw w Kotuni oficjalnie otwarty

W sobotę podczas Pikniku Sołeckiego w Kotuni nastąpiło uroczyste otwarcie nowego placu zabaw.

-Drodzy mieszkańcy możemy być dumni, że na terenie naszego sołectwa powstał piękny, nowoczesny plac zabaw.Podczas pikniku działał także mobilny punkt Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań, który cieszył się sporym zainteresowaniem, a wystawiona puszka dla dzieci tragicznie zmarłego Tadka szybko się zapełniła co pokazuje, że potrafimy dzielić się swoim sercem z innymi.

Przy dobrej pogodzie, grillu i domowych ciastach przygotowanych przez KGW, piknik zakończył się zabawą taneczną do później nocy- podsumowuje sołtys miejscowości, Krzysztof Matyjaszek.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście: zastępca Wójta Gminy Słupca Cezary Przybylski, proboszcz Parafii św. Leonarda w Słupcy Mariusz Wieczorkiewicz, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni Jolanta Kamińska oraz Prezes Stowarzyszenia „Nasze Dzieci, Nasza Szkoła” Agnieszka Łechtańska.

 


Najnowsze komentarze
 • Po co ta szopka? Po co ten ksiądz, żeby być bliżej dzieci?
  O co tu chodzi? Dziękujemy za plac, ale to nie autostrada. Chyba za duzo tych urzędników bo mają za dużo czasu.

 • Tak tradycja nakazuje i przyzwyczajenie z minionej epoki kazdy urzędas chce byc wazny w swojej wsi i wstegę przecinac bo nic lepszego do tej pory nie znaleziono

 • Co ludziom przeszkadza ksiądz i uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci?
  Fajne przedsięwzięcie i świetna inicjatywa! Brawo!
  Ludzie,chcecie krytykować? Jasne, jest wolność słowa, ale polecam krytykę konstruktywną, która coś ze sobą wniesie. Może warto samemu wziąć się do pracy lub pomocy, samemu COKOLWIEK zrobić. Może wtedy trochę jadu z Was zejdzie, poczujecie się docenieni i może nawet jakąś wstęgę również przetniecie .😊
  Zazdrośniczki😊😊😊

Dodaj komentarz