Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Pływalnie i siłownie zamknięte, ale nie dla wszystkich

Na czwartkowej konferencji Rząd poinformował o kolejnych obostrzeniach związanych z koronawirusem. Jednym nich było zamknięcie siłowni i krytych pływalni. Dziś sytuacja uległa zmianie.

Niedawno nas stronie Ministerstwa Sportu pojawiła się informacja, że z siłowni i centrów fitness będą mogły korzystać osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, a także studenci i uczniowie – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Takie same miany są też jeśli chodzi o baseny. -Z basenów będą mogły korzystać: osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studenci i uczniowie – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole- czytamy na stronie Ministerstwa Sportu.

W sieci już pojawiło się sporo komentarzy o braku konsekwencji we wprowadzaniu nowych obostrzeń oraz niejasnych przepisach.

A Wy jak rozumiecie przytoczone słowa?


Najnowsze komentarze
  • Rząd się trochę jednak boi. Szok. Ciekawe czy w szatni będę musiał być w masce? Bez majtek, ale w masce.

  • Ludzie czas na sprzeciw. System najbardziej boi się nieposłuszeństwa. Czas zacząć obchodzić przepisy. Wyłączcie telewizję bo Was ogłupia.

Dodaj komentarz