Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Po raz piąty wystąpi w „Jaka to melodia ? ”

Kolejną muzyczną przygodę ma za sobą mieszkaniec naszego miasta. Andrzej Kiełbowicz po raz kolejny wystąpi w znanym telewizyjnym programie.

Nagrania do nowego 20 sezonu, który rozpocznie się w najbliższy poniedziałek odbyły się w niedzielę 21 sierpnia. -Dokładnie 7 lat temu  o tej samej porze miałem swoje debiutanckie nagranie zakończone drugim miejscem. Następnie 3 maja 2010 roku po wystąpiłem w  Turnieju Miast razem z reprezentantami z Mszany Dolnej i Wyszkowa.Następny trzeci występ odbył się 11 listopada 2011 roku i został zakończony 3 miejscem, a ostatni czwarty 26 września trzy lata później, kiedy tak jak w debiucie zająłem 2 miejsce- mówi Andrzej Kiełbowicz.

Czy tym razem nasz reprezentant wygra? Będzie można zobaczyć już 31 sierpnia o godzinie 17:30 na antenie TVP 1. –Na pewno znajdzie się dużo informacji o mojej rodzinnej Słupcy i o ludziach z historią w tle. Lecz znając realia i czas wiele moich wypowiedzi zostanie skrócone, gdyż nagranie jednego odcinka zajmuje około 35 do 40 minut a po montażu i emisji około 25 minut– dodaje Andrzej. Trzymamy kciuki i zachęcamy do oglądania.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz