Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Pobiegli o laur św. Wawrzyńca

Tomasz Szymkowiak został zwycięzcą IX Biegu o Laur św. Wawrzyńca w Słupcy. Reprezentant Wrześni, nie tylko pokonał wszystkich rywali, ale także poprawił dotychczasowy rekord trasy.  

W biegu udział wzięło 277 osób. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 km. Najszybciej dokonał tego Tomasz Szymkowiak z Wrześni. Olimpijczyk z Pekinu nie pozostawił szans rywalom i samotnie finiszował z czasem 00:32:28. Drugie i trzecie miejsce zdobyli reprezentanci Ukrainy:  Yuriy Blahodir (00:34:03) i Dmytro Kononov (00:34:09).

Wśród kobiet, najlepszy wynik osiągnęła Wioletta Paduszyńska z Gorzowa Wielkopolskiego (00:37:39). Druga była Julia Diatlova (00:38:32), a trzecia Izabela Wierzchowska (00:40:10).

Oprócz zwycięzców kategorii wiekowych, organizatorzy nagrodzili też najszybszych mieszkańców Słupcy i powiatu oraz najmłodszego i najstarszego zawodnika. Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie TUTAJ.

Wkrótce na Twoja Słupca.tv film z całej imprezy. Tymczasem każdy z zawodników może obejrzeć swój  finisz na mecie na naszym filmie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *